Юридический адрес: 01010, г. Киев, Бутышев переулок, 21/17-А

Горячая линия:  0 800 500 157

Корпоративный сайт: http://www.ic-globus.com

 

Информация о компании 

Страхова Компанія "Глобус" була заснована у 1994 році у м. Ужгород. Її розвиток є яскравою сторінкою у бурхливій історії формування страхового ринку в умовах створення та вдосконалення ринкових економічних відносин в Україні. 

З 2006 року Страхова Компанія "Глобус" увійшла до складу однієї з найбільших в Центральній та Східній Європі міжнародних страхових груп – VIENNA INSURANCE GROUP, історія якої починається з 1824 р., капітал перевищує 100 млрд. €, а рейтинг фінансової стабільності за STANDART&POORS на сьогодні становить «А+ (позитивний)». 

З 1994 року СК "Глобус" VIG - є членом Ліги страхових організацій України; з 1999 року – є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, а з 2005р. – повним членом МТСБУ; з 2003 р. -   є членом Українського союзу промисловців і підприємців України; з 2012р. Компанія стала Колективним членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху». 

СК «Глобус», як один з найстарших українських фінансових інститутів у молодій державі, володіє багатим досвідом та кваліфікованим кадровим потенціалом. 

Враховуючи геоекономічне значення її історичного місцезнаходження (Штаб-квартира Компанії розташована на межі кордонів України з Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею), основною бізнес-ідеєю Страхової Компанії „Глобус” на початковій стадії її розвитку була організація страхового захисту експортно-імпортних вантажопотоків та пов’язаних з цим майнових ризиків. 

В процесі розвитку страхового ринку стало зрозумілим, що досвід, накопичений Страховою Компанією „Глобус” VIG, можна застосувати в інтересах ринку, але це потребує виходу на загальнодержавний рівень. Таким чином перед Компанією постала реальна необхідність значно розширити коло своїх клієнтів, що вимагало докорінно змінити масштаб та характер присутності на ринку. 

У відносно короткі строки була створена широко розгалужена загальноукраїнська мережа регіональних представництв та агенцій, які сьогодні об’єднуються в структуру Регіональних Управлінь з централізацією адміністрування у Головному офісі – Штаб-квартирі. 

Центральний офіс з адміністративно-представницькими функціями був створений в столиці України – м. Києві. 

З 2006р. юридична адреса Компанії з державною реєстрацією у Печерській райдержадміністрації м. Києва перенесена по місцю дислокації Центрального офісу - м. Київ, Бутишев провулок 21/17, оф.2. 

Компанія розробила нові страхові програми для корпоративних та індивідуальних клієнтів, освоїла ефективні канали їх просування та значно розширила штат персоналу. 

Застосовані міри дозволили збільшити кількість залучених клієнтів та укладених договорів страхування, і як результат, об’єми зібраних страхових премій Компанії виросли в сотні разів. Це призвело до збільшення фінансового потенціалу СК «Глобус» VIG, підвищення її надійності та укріплення позицій на страховому ринку України. Компанія значно розширила спектр страхових послуг, що надаються, та ввела єдиний стандарт обслуговування клієнтів в усіх регіональних офісах. 

В результаті Страхова Компанія „Глобус” VIG стала потужною всеукраїнською „мережевою” фінансовою Компанією, на що значно вплинуло збільшення статутного фонду та поступлення до нього європейського капіталу. 

Сьогодні Страхова Компанія "Глобус" VIG – це потужний фінансовий інститут, який за об’ємами та кількістю укладених договорів обов’язкового страхування входить в десятку найкращих українських страхових компаній, що діють в секторі реального страхування. 

Клієнтами Страхової Компанії „Глобус” VIG є більше ніж 2,5 млн. чоловік, юридичні та фізичні особи. Довіра до СК "Глобус" VIG, її авторитет на страховому ринку України стали надійним страховим захистом Національної Олімпійської збірної команди України на ХХІХ Олімпійських Іграх в Пекіні у 2008р.,ХХІ Зимових Олімпійських іграх у Ванкувері в 2010 р. та І літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі в 2010р., де СК "Глобус" VIG виступила в якості офіційного страховика. 

Компанія активно співпрацює з багатьма іншими українськими та іноземними страховиками та перестраховиками, які з впевненістю та надійністю користуються перестрахувальними та партнерськими можливостями СК «Глобус» VIG. 

Щорічно результати фінансово-господарської діяльності Компанії підтверджуються аудитом за національним стандартом («Тімлар-Аудит», м. Київ), а з 2009 р., додатково за міжнародними стандартами - міжнародними аудиторами з "Великої четвірки", останній - KPMG. 

Починаючи з 1994 р. СК «Глобус» VIG неухильно дотримується свого девізу «Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!» і Клієнти Компанії постійно переконуються у його дієвості на практиці.

Описание изображения