Електронна Автоцивілка

Тип

Регистрация

Франшиза

Назначение

Льгота

Выплата


Стоимость полиса Єлектронна Автоцивілка

 

Для оформлення поліса Електронна Автоцивілка необхідні такі документи:

• водійське посвідчення або паспорт 
 • для пільгових категорій, документ який підтверджує право на пільгу (пенсійне посвідчення, чорнобильське удоствереніе, посвідчення учасника війни) 
 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт) 
 • ідентифікаційний номер платника податків 

Автоцивілка + від СК "Провідна" (або ДГО) - збільшення ліміту виплати

Страхова сума (ліміт відповідальності), грн
100 000 150 000250 000500 0001 000 000
210 грн240 грн350 грн575 грн950 грн

Що таке обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Електронна Автоцивілка?

Цей вид страхування є обов'язковим видом страхування відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Страхова компанія відшкодовує збитки третім особам (потерпілим) у разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров'ю і майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса Автоцивілки.

Який тип договору Електронна Автоцивілка можна укласти?

Можна укласти договір Автоцивілки у якого застрахованою є відповідальність будь-якої особи, яка на законних підставах керує транспортним засобом, зазначеним у полісі.

На який термін можна укласти поліс Електронна Автоцивілка?

Поліс Автоцивілки укладається строком до одного року.
Для автобусів до 20 місць і більше термін страхування 6 місяців.

Який розмір страхової суми поліса Електронна Автоцивілка?

Відповідно до Закону страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, нанесеному майну третіх осіб, встановлена ​​в розмірі 130 000 грн. на одного потерпілого (сумарний ліміт відповідальності за одним страховим випадком не може перевищувати п'ятикратний розмір). 
 Страхова сума (ліміт відповідальності) за збитку, завданого життю і здоров'ю третіх осіб становить 260 000 грн. на одного потерпілого. 
 Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих осіб, складає от 2600 грн. до 0 грн. Франшиза за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю третіх осіб, не застосовується.

Скільки коштує Електронна Автоцивілка?

Вартість поліса Автоцивілки розраховується як добуток базового платежу, встановленого Держфінпослуг, і коригувальних коефіцієнтів, які залежать від: 
 • типу транспортного засобу 
 • місця реєстрації ТЗ 
 • сфери використання транспортного засобу 
 • водійського стажу осіб, допущених до керування ТЗ